Народний ансмбль української музики 'РОКСОЛАНІЯ'

Роксоланія

Народний ансамбль української музикиАнсамбль «Роксоланія» виник одночасно з відділенням музичної фольклористики десять років тому з ініціативи фундатора кафедри фольклористики Національного університету імені Шевченка Лідії Францівни Дунаєвської та професора фольклористики Івана Якимовича Павленка, який і очолює цей колектив. В основі концепції ансамблю – збирання, обробка і популяризація зразків музичного фольклору різних регіонів України. Виконавський склад ансамблю включає декілька різних хорових гуртів, дуетів, тріо та солістів. Невід’ємною частиною ансамблю є народно-інструментальний гурт та хореографічна група.
Одним із головних принципів творчої роботи ансамблю є вивчення стильових особливостей традиційного народнопісенного виконавства в різних жанрах, а також відтворення манери співу, обрядових дійств із залученням інструментального супроводу та народних танців.
Важливим досягненням у творчій діяльності колективу стало здобуття звання «народного», що відбулося 25 квітня 2005 року.Создан 28 сен 2012  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником